BLOG

Kuaför seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar

Öncelikle çalışan kişilerin kullandıkları belgelerin kendilerine ait olmasına,Saçlarımızı emanet edeceğimiz kişilerin de işinde son derece profesyonel, hızlı ve kararlı adımlar atabilen, el becerisine sahip ve vereceği önerileri karşı tarafa kabul ettirebilen bir kişiliğe sahip olan bir kuaför olması gerekmektedir.

 

Kullanılan malzemelerin yüksek kalitede olması gerekir.Kişiler, berber veya kuaförlerin tek ve sürekli aynı yere giderek aynı kişi tarafından yapılan bir işlem olmasını tercih etmelidir. Bu yüzden gideceğiniz kuaförün ilk denemesi bundan sonrası için çok önemli bir kararın adımını attırmış olacaktır.

 

Kişinin kendi temizliği başta olmak üzere, iş yerinin temizliği, takım ve araçların temizliği ile yapılan her işin temiz olarak  bitirilmesi gibi önemli temizlik kurallarını her kuaförün bilmesi ve uygulaması gerekir.Kuaförünüzü seçerken kuaförünüzün de sizi seçmesi ve anlamasına önem verilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Kuaförünüz ile aranızda kültürel ve sosyal fark sizi algılayamamasına ve sizin neye ihtiyacınızın olduğunu kavrayamamasına neden olacaktır.

 


© 2013. Tüm hakları saklıdır. www.mersinkuafor.com
Mersin kuaför     kuaför nedir     kuaför malzemeleri     kuaför salonu     en iyi kuaförler     ünlü kuaförler     bilgi@mersinkuafor.com     kuaför salonları     kuaförler saç modelleri     mersinde kuaförler     en yakın kuaför      Bayan ve erkekler için saç bakımının önemi    Kuaför seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar     Google      www.eforajans.com         Web Sitesi     Yaşa göre saç modelleri     MERSİN KUAFÖRLERİ Rehber